2022 Php Destek Nedir ? Ne İçin Var ?

Hepinize merhabalar. Bu biraz tanışma makalesi olacak. Öncelikle bu site ne için var. Ne zamana kadar ayakta duracak. Hedeflerimiz neler onlardan başlayalım.

Biz Kimiz ?

Biz kendini php’ye adamış ve geliştirmiş bir genç php’ci topluluğuyuz. Yaşlarımız 15 ile 47 Arasında olan ekibimiz ile birlikte sizlere php hakkında her şeyi anlatmak ve sorularınıza cevap vermek için buradayız. Php destek her şeyden önce sizin için burada !

Niçin Buradayız ?

Basit bir cümle olucak ama =) Sizin İçin Buradayız =)

Hedeflerimiz Neler ?

Hedeflerimiz belirli bir makale sayısına ulaştıktan ve günlük trafik 500’e çıktıktan sonra ilk aşamada kendi yazmış olduğumuz question & anwer scriptimizi sub domain olarak kurarak stackowerflow benzeri bir ortam yakalamak. Amacımız bu işi yaparken büyümek değil kaynak toplamak. Yani günlük 15 kişi soru sorsa ayda 450 soru ve yılda yaklaşık 5400 soru yapar. Bunun bize avantajı çözümlenmiş 5000 küsür sorunun cevabının sitemizde cevaplanmış ve sizlere sunulmuş olması olacaktır. Bunun en büyük avantajı ise sisteme giriş yaptığınızda bir sorunununuz varsa bunu soru sormadan aratarak bunu bulabilmenizdir.

Hedeflerimiz sırası ile şöyle

  1. 6. Ayımızda 200 makale ve günlük 500 trafik
  2. 6. Ayımızdan sonra içerik üreticisi alarak 1. yılımıza kadar 500 makale ve 1k tekil kullanıcı
  3. 1 yılın ardından Q&A Scriptimizi siteye entegre ederek ilk 3 ayda 250 ve takiben her 3 ayda 250 kullanıcıya ulaşmak. Hedef kullanıcı 5k 2 yıl içerisindeki planımız bu

Sistemimizden ufak bir kesit 🙂

Sizin İçin Önerimiz !

Html Kaynak Sıkıştırma Nasıl Yapılır ?

Bize Katılmak İster Misiniz ?

php destek ailesine katılmak için yapmanız gereken tek şey info@phpdestek.com mail adresine kendinizi tanıtan bir yazı göndermeniz